Seko mums Šodien saziedoti jau 20,707.58 €

Palīdzība Aleksandram Ļevčenko

Aleksandram no Rīgas ir 60 gadi, viņam ir sieva un pieaudzis dēls. Ģimenē dzīvo arī sievas mamma, kura ir aprūpējama. Jau ceturto gadu Aleksandrs sadzīvo ar ļaundabīgu audzēju – aknu karcinomu. Pārciesti vairāki ārstēšanās kursi, taču šobrīd nepieciešamas dārgas, valsts neapmaksātas zāles - Cabometyx, kas maksā 5 223,01 eiro. Pēc 3 mēnešu kursa tiks lemts par zāļu iedarbību un nepieciešamību tās turpināt, tādēļ Aleksandrs lūdz palīdzību 3 devu iegādei kopā 15669,03 eiro apmērā, jo šādu līdzekļu ģimenei nav. 

Aleksandrs turpina strādāt un spriež, ka strādās kamēr vien veselība atļaus. “Dažreiz var būt ļoti grūti, bet es cenšos uz visu skatīties ar optimismu. Ļoti palīdz pastaigas mežā, man patīk vākt sēnes un ogas,” atzīst Aleksandrs. Kamēr zāļu nav, viņš ārstējas ar dažādiem tautas līdzekļiem.

Palīdzēsim Aleksandram!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandram no Rīgas ir 60 gadi, viņam ir sieva un pieaudzis dēls. Ģimenē dzīvo arī sievas mamma, kura ir aprūpējama. Jau ceturto gadu Aleksandrs sadzīvo ar ļaundabīgu audzēju – aknu karcinomu. Pārciesti vairāki ārstēšanās kursi, taču šobrīd nepieciešmas dārgas, valsts neapmaksātas zāles - Cabometyx, kas maksā 5 223,01 eiro. Pēc 3 mēnešu kursa tiks lemts par zāļu iedarbību un nepieciešamību tās turpināt, tādēļ Aleksandrs lūdz palīdzību 3 devu iegādei kopā 15669,03 eiro apmērā, jo šādu līdzekļu ģimenei nav. 

Aleksandrs turpina strādāt un spriež, ka strādās kamēr vien veselība atļaus. “Dažreiz var būt ļoti grūti, bet es cenšos uz visu skatīties ar optimismu. Ļoti palīdz pastaigas mežā, man patīk vākt sēnes un ogas,” atzīst Alaksandrs. Kamēr zālu nav, viņš ārstējas ar dažādiem tautas līdzekļiem.

Palīdzēsim Aleksandram!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekts ievietots portālā 01.07.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jēkabam Teberniekam

Palīdzība Tomam Volgastam

Palīdzība Annai Mutorei

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 457 643.29 €