Seko mums Šodien saziedoti jau 6,869.65 €

Palīdzība Aleksam Džonam Kulikovam

Aleksam ir 11 gadi un zēns dzīvo Pļaviņās. Zēns ir dzīvespriecīgs un komunikabls, kuram ļoti patīk veidot dažādus tēlus no plastalīna. Aleks ir radošs zēns.  Pirms 10 gadiem Aleksam tika veikta kļūdaina medicīniska manipulācija, kuras rezultātā zēna veselībai un labbūtībai ir neatgriezeniskas sekas. Aleksa kājiņas ir deformējušās, un zēns nevar patstāvīgi staigāt. Aleksa mamma dara visu iespējamo, lai palīdzētu Aleksam - intensīvas rehabilitācijas nodarbības, speciālo ortožu nēsāšana, medikamentu lietošana un speciālie apavi ir zēna ikdiena. Mamma visus šos gadus cīnījās saviem spēkiem, bet šobrīd ļoti nepieciešama mūsu palīdzība, lai zēns varētu regulāri apmeklēt intesīvos rehabilitācijas kursus vismaz 2 reizes gadā, regulāras fizioterapijas nodarbības un masāžas. Kopā gadā Aleksam ļoti nepieciešami 8550 eiro.

Būsim kopā ar Aleksu un palīdzēsim viņam kļūt patstāvīgam!

Projekts ievietots portālā 05.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas cilvēkiem!

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Karo droši!

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 788.49 €