Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzība Aleksam Džonam Kulikovam

Aleksam ir 11 gadi un zēns dzīvo Pļaviņās. Zēns ir dzīvespriecīgs un komunikabls, kuram ļoti patīk veidot dažādus tēlus no plastalīna. Aleks ir radošs zēns.  Pirms 10 gadiem Aleksam tika veikta kļūdaina medicīniska manipulācija, kuras rezultātā zēna veselībai un labbūtībai ir neatgriezeniskas sekas. Aleksa kājiņas ir deformējušās, un zēns nevar patstāvīgi staigāt. Aleksa mamma dara visu iespējamo, lai palīdzētu Aleksam - intensīvas rehabilitācijas nodarbības, speciālo ortožu nēsāšana, medikamentu lietošana un speciālie apavi ir zēna ikdiena. Mamma visus šos gadus cīnījās saviem spēkiem, bet šobrīd ļoti nepieciešama mūsu palīdzība, lai zēns varētu regulāri apmeklēt intesīvos rehabilitācijas kursus vismaz 2 reizes gadā, regulāras fizioterapijas nodarbības un masāžas. Kopā gadā Aleksam ļoti nepieciešami 8550 eiro.

Būsim kopā ar Aleksu un palīdzēsim viņam kļūt patstāvīgam!

The Project is placed online on: 05.03.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Medical Massage

Dental Treatment for People with Special Needs

For Families with Disabled Children

Help in Emergency Situations

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €