Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Palīdzība Aldai Kudorei

Aldai no Olaines ir 56 gadi. Vairāk nekā 30 gadus Alda ir strādājusi par medicīnas māsu, kā arī par kosmētiķi. Vienmēr centusies būt mīļa un laba gan pret pacientiem, gan pret kolēģiem. Alda ir izaudzinājusi meitu, sagaidījusi mazdēliņu un cer redzēt viņu izaugam.

Diemžēl Aldai ir uzstādīta smaga diagnoze - melanoma. Lai sasniegtu pēc iespējas labākos ārstēšanās rezultātus, ārsts nozīmējis 2 medikamentu kombināciju, vienu no kuriem valsts neapmaksā. Ipilimumabum viena deva maksā 12760 eiro, kopa nepieciešamas 4 devas ar 22 dienu intervālu, kas izmaksā 51040 eiro. Aldai un viņas ģimenei nav tādu finansiālo līdzekļu, lai nodrošinātu ārstu nozīmēto ārstēšanos.

Palīdzēsim Aldai kopā!

Projekts ievietots portālā 13.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Par Ukrainas uzvaru!

Palīdzība Sabīne Strode

Palīdzība Braienam Paškevičam

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €