Follow us Today has already donated 3,319.34 €

Palīdzība Aldai Kudorei

Aldai no Olaines ir 56 gadi. Vairāk nekā 30 gadus Alda ir strādājusi par medicīnas māsu, kā arī par kosmētiķi. Vienmēr centusies būt mīļa un laba gan pret pacientiem, gan pret kolēģiem. Alda ir izaudzinājusi meitu, sagaidījusi mazdēliņu un cer redzēt viņu izaugam.

Diemžēl Aldai ir uzstādīta smaga diagnoze - melanoma. Lai sasniegtu pēc iespējas labākos ārstēšanās rezultātus, ārsts nozīmējis 2 medikamentu kombināciju, vienu no kuriem valsts neapmaksā. Ipilimumabum viena deva maksā 12760 eiro, kopa nepieciešamas 4 devas ar 22 dienu intervālu, kas izmaksā 51040 eiro. Aldai un viņas ģimenei nav tādu finansiālo līdzekļu, lai nodrošinātu ārstu nozīmēto ārstēšanos.

Palīdzēsim Aldai kopā!

The Project is placed online on: 13.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Daria Vaseho

Palīdzība Marijai Bozovičai

UAVs for Ukrainian Armed Forces

Palīdzība Leonardam Ļaksam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 440.08 €