Seko mums Šodien saziedoti jau 2,217.75 €

Palīdzība Albertam

Albertam ir 5 gadi. Puisēns bija ļoti plānots, gaidīts pirmdzimtais dēliņš ģimenē. Alberts pasteidzās un pasaulē ieradās 31 grūtniecības nedēļā. Ģimene ieguldīja lielas pūles Alberta veselības stāvokļa uzlabošanā- neskaitāmas fizioterapijas nodarbības, baseina apmeklējumi, masāžas, ergoterapijas un reiiterapijas nodarbības, kas nesa lielus augļus. Alberts sāka velties, līst, rāpot, sēdēt, stāvēt un staigāt. Katra šī mazā uzvara mazajam Albertam un viņa ģimenei bija milzīgs emocionāls pārdzīvojums un prieks. Tomēr 2 gadu vecumā ārsti uzstādīja Albertam diagnozi- bērnu cerebrālā trieka, kas nozīmē, ka cīņa nekad nebeigsies un Albertam katru brīdi būs jādara vairāk kā citiem bērniem viņa vecumā. Puisēnam būs regulāri jāapmeklē rehabilitācijas nodarbības un mammai, lai palīdzētu savam dēliņam ir jāpamet sava karjera, lai būtu kopā ar Albertu un sniegtu atbalstu.

Alberts jau savos 5 gados ir dzīvespriecīgs un ļoti komunikabls bērniņš- čakli strādā rehabilitācijā, cītīgi apmeklē bērnudārzu, kur viņam ir daudz draugi un viņš aktīvi kopā ar citiem bērniem izglītojas un apgūst jaunas prasmes. Alberts ir arī lielisks vecākais brālis. Alberta ģimene regulāri apmeklē rehabilitāciju rehabilitācijas centrā Poga un pēc katra intensīvā rehabilitācijas kursa puisēnam ir liels lēciens fiziskajā attīstībā un ģimene redz lielu progresu. Lai Alberts sasniegtu vēl labākus rezultātus nepieciešams turpināt rehabilitāciju, bet šobrīd ģimenē vienīgais pelnītājs ir tētis un rehabilitācijai pietrūkst līdzekļu. Kopā nepieciešami EUR 4400, lai apmeklētu divus intensīvos Thersuit 3 terapijas kursus un GEO gaitas robota nodarbības. Albertam nepieciešamas arī sensomotorās zolītes, kas izmaksā 150 eiro. 

Palīdzēsim Albertam sasniegt jaunas virsotnes! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 11.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dāvim Cēsniekam

Palīdzība Danilam Bespalovam

Palīdzība Ingunai Laucei

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 056 276.69 €