Follow us Today has already donated 2,217.75 €

Palīdzība Albertam

Albertam ir 5 gadi. Puisēns bija ļoti plānots, gaidīts pirmdzimtais dēliņš ģimenē. Alberts pasteidzās un pasaulē ieradās 31 grūtniecības nedēļā. Ģimene ieguldīja lielas pūles Alberta veselības stāvokļa uzlabošanā- neskaitāmas fizioterapijas nodarbības, baseina apmeklējumi, masāžas, ergoterapijas un reiiterapijas nodarbības, kas nesa lielus augļus. Alberts sāka velties, līst, rāpot, sēdēt, stāvēt un staigāt. Katra šī mazā uzvara mazajam Albertam un viņa ģimenei bija milzīgs emocionāls pārdzīvojums un prieks. Tomēr 2 gadu vecumā ārsti uzstādīja Albertam diagnozi- bērnu cerebrālā trieka, kas nozīmē, ka cīņa nekad nebeigsies un Albertam katru brīdi būs jādara vairāk kā citiem bērniem viņa vecumā. Puisēnam būs regulāri jāapmeklē rehabilitācijas nodarbības un mammai, lai palīdzētu savam dēliņam ir jāpamet sava karjera, lai būtu kopā ar Albertu un sniegtu atbalstu.

Alberts jau savos 5 gados ir dzīvespriecīgs un ļoti komunikabls bērniņš- čakli strādā rehabilitācijā, cītīgi apmeklē bērnudārzu, kur viņam ir daudz draugi un viņš aktīvi kopā ar citiem bērniem izglītojas un apgūst jaunas prasmes. Alberts ir arī lielisks vecākais brālis. Alberta ģimene regulāri apmeklē rehabilitāciju rehabilitācijas centrā Poga un pēc katra intensīvā rehabilitācijas kursa puisēnam ir liels lēciens fiziskajā attīstībā un ģimene redz lielu progresu. Lai Alberts sasniegtu vēl labākus rezultātus nepieciešams turpināt rehabilitāciju, bet šobrīd ģimenē vienīgais pelnītājs ir tētis un rehabilitācijai pietrūkst līdzekļu. Kopā nepieciešami EUR 4400, lai apmeklētu divus intensīvos Thersuit 3 terapijas kursus un GEO gaitas robota nodarbības. Albertam nepieciešamas arī sensomotorās zolītes, kas izmaksā 150 eiro. 

Palīdzēsim Albertam sasniegt jaunas virsotnes! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 11.09.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Danilam Bespalovam

Palīdzība Keitai Stomai

Palīdzība Mārim Pavāram

Families with children who have impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 056 276.69 €