Seko mums Šodien saziedoti jau 2,260.80 €

Palīdzība Albertai Ramei

Albertai no Rīgas ir 63 gadi, izaudzinājusi divus bērnus, tagad dzīvo viena. Alberta strādājusi  par šoferi, tramvaja vadītāju,  pārdevēju- kasieri, sanitāri, un pat apavu šuvēju.

Pēdējos 10 gadus Albertai ir problēmas ar lieko svaru. Īpaši smagi ir pēdējos 2 gadus, kad viņai ir kļuvis ļoti grūti sevi apkopt, nomazgāties, pat uzvilkt apavus. Viņai ir paaugstināts asinsspiediens, mugurkaula deformējoša spondiloze un ceļu locītavu sāpes. Albertai ir arodslimība un otrā invaliditātes grupa. Šobrīd Albertai ir 104 kilogrami, kas ir daudz, ņemot vērā, ka viņas augums ir 156 centimetri. Svaru samazināt ar diētām līdz šim nav izdevies, tādēļ viņa ir vērsusies pie ārsta, kurš ir nozīmējis svara samazinošu operāciju.

Operācijas apmaksai trūkst 2785 eiro. Šādu līdzekļu Albertai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Svara samazināšana palīdzēs ne tikai vieglāk kustēties, bet novērsīs turpmāku veselības stāvokļa pasliktināšanos un ļaus samazināt pretsāpju zāļu lietošanu.

Palīdzēsim Albertai!

Projekts ievietots portālā 05.01.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Suns - vairāk kā draugs

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

533 824.83 €