Seko mums Šodien saziedoti jau 3,271.34 €

Palīdzība Alanam Šulcam

Alanam no Saldus ir 12 gadi. Pirms sešiem gadiem Alana dzīvē notika liels un smags pavērsiens - zēns nokļuva autoavārijā. Alans pēc avārijas bija guļošs, paliatīvs bērns, kurš nespēja komunicēt. Alana vecāki darīja visu iespējamo, lai Alanam palīdzētu un lai uzlabotu viņa funkcionālo stāvokli. Neskaitāmas ārstu konsultācijas, intensīva rehabilitācija bija ir Alana ikdiena. Sasniegts jau liels progress, Alans runā, var apsēsties un visu saprot.

Februārī Alanam bija kāju operācija, pēc kuras viņam ir nepieciešama pastāvīga vertikalizācija un AFO ortozes. Ikdienā vertikalizējoties, zēns stiprinās kāju muskulatūru un centīsies ar laiku nostāties uz savām kājām. Lai Alans varētu vertikalizēties, viņam nepieciešams speciāls vertikalizators ar sēdēšanas funkciju. Šāds vertikalizators - aktivitāšu galds maksā 7315 eiro, no kuriem valsts apmaksā 3388 eiro, starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Vēl papildus Alanam ir nepieciešamas ortozes, kas izmaksā 3674.40 eiro, no kuriem valsts apmaksā 1890.80 eiro, starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Kopējās izmaksas par vertikalizatoru - aktivitāšu galdu un ortozēm ir 5710.60 eiro. Alana ģimene lūdz mūsu palīdzību palīglīdzekļa iegādei.

Palīdzēsim kopā Alanam sasniegt jaunus mērķus un nostāties uz savām kājiņām. Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 30.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Jānim Lipinskim

Palīdzība Anitai Vallei

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 392.08 €