Follow us Today has already donated 2,616.34 €

Palīdzība Alanam Šulcam

Alanam no Saldus ir 12 gadi. Pirms sešiem gadiem Alana dzīvē notika liels un smags pavērsiens - zēns nokļuva autoavārijā. Alans pēc avārijas bija guļošs, paliatīvs bērns, kurš nespēja komunicēt. Alana vecāki darīja visu iespējamo, lai Alanam palīdzētu un lai uzlabotu viņa funkcionālo stāvokli. Neskaitāmas ārstu konsultācijas, intensīva rehabilitācija bija ir Alana ikdiena. Sasniegts jau liels progress, Alans runā, var apsēsties un visu saprot.

Februārī Alanam bija kāju operācija, pēc kuras viņam ir nepieciešama pastāvīga vertikalizācija un AFO ortozes. Ikdienā vertikalizējoties, zēns stiprinās kāju muskulatūru un centīsies ar laiku nostāties uz savām kājām. Lai Alans varētu vertikalizēties, viņam nepieciešams speciāls vertikalizators ar sēdēšanas funkciju. Šāds vertikalizators - aktivitāšu galds maksā 7315 eiro, no kuriem valsts apmaksā 3388 eiro, starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Vēl papildus Alanam ir nepieciešamas ortozes, kas izmaksā 3674.40 eiro, no kuriem valsts apmaksā 1890.80 eiro, starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Kopējās izmaksas par vertikalizatoru - aktivitāšu galdu un ortozēm ir 5710.60 eiro. Alana ģimene lūdz mūsu palīdzību palīglīdzekļa iegādei.

Palīdzēsim kopā Alanam sasniegt jaunus mērķus un nostāties uz savām kājiņām. Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 30.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Anitai Vallei

Palīdzība Markusam Murkunam

Atbalsts AZOV 12. speciālo operāciju brigādei

For Mothers of Seriously Ill Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 049 737.08 €