Seko mums Šodien saziedoti jau 11,416.00 €

Palīdzība Ailinai Mosko

Ailinai no Rīgas ir 13 gadi, un viņā mācās 7. klasē. Meitene piedzima pirms laika- 30 grūtniecības nedēļā, un viņai ir dvīņumāsiņa. Priekšlaicīgas dzimšanas rezultātā Ailinai ir uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka, pārvietošanās grūtības un meitenei nepaciešama pastāvīga rehabilitācija, lai uzlabotu funkcionālo stāvokli. Ailina mācās vispārizglītojošā skolā, ir smaidīga un dzīvespriecīga pusaudze. Ailina ļoti aizrāvusies ar ratiņtenisu, regulāri apmeklē treniņus un brauc uz sacensībām. Regulāri piedalās arī starptautiskās sacensībās un ir ļoti labi sasniegumi. Ailina ir ļoti mērķtiecīga un pacietīga meitene. Lai arī ikdienā pārvietošanās sagādā grūtības, meitene ļoti cenšas visus savus pienākumus veikt ar visliesāko atbildību. Ailinas stiprais plecs ir arī viņas ģimene, kas ikdienā ir kopā ar meiteni un sniedz savu palīdzīgo roku.

Ailinai ļoti nepieciešama rehabilitācija, un speciālisti viņai rekomendē rehabilitāciju rehabilitācijas centrā “Poga”. Kopā gadam rehabilitācijai nepieciešami 3000 eiro un meitenes tuvinieki lūdz palīdzību, jo pašiem ir grūti nosegt rehabilitācijas izdevumus.

Palīdzēsim kopā Ailinai sasniegt jaunas virsotnes un mērķus. Tikai kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 23.09.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Eleonorai Brukšteinai

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 746 037.02 €