Follow us Today has already donated 6,098.34 €

Palīdzība Ailinai Mosko

Ailinai no Rīgas ir 13 gadi, un viņā mācās 7. klasē. Meitene piedzima pirms laika- 30 grūtniecības nedēļā, un viņai ir dvīņumāsiņa. Priekšlaicīgas dzimšanas rezultātā Ailinai ir uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka, pārvietošanās grūtības un meitenei nepaciešama pastāvīga rehabilitācija, lai uzlabotu funkcionālo stāvokli. Ailina mācās vispārizglītojošā skolā, ir smaidīga un dzīvespriecīga pusaudze. Ailina ļoti aizrāvusies ar ratiņtenisu, regulāri apmeklē treniņus un brauc uz sacensībām. Regulāri piedalās arī starptautiskās sacensībās un ir ļoti labi sasniegumi. Ailina ir ļoti mērķtiecīga un pacietīga meitene. Lai arī ikdienā pārvietošanās sagādā grūtības, meitene ļoti cenšas visus savus pienākumus veikt ar visliesāko atbildību. Ailinas stiprais plecs ir arī viņas ģimene, kas ikdienā ir kopā ar meiteni un sniedz savu palīdzīgo roku.

Ailinai ļoti nepieciešama rehabilitācija, un speciālisti viņai rekomendē rehabilitāciju rehabilitācijas centrā “Poga”. Kopā gadam rehabilitācijai nepieciešami 3000 eiro un meitenes tuvinieki lūdz palīdzību, jo pašiem ir grūti nosegt rehabilitācijas izdevumus.

Palīdzēsim kopā Ailinai sasniegt jaunas virsotnes un mērķus. Tikai kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 23.09.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība dzīvniekiem

Support for the Ukrainian people

Fulfil a child's dream!

Development of Latvian-Ukrainian microsurgery capabilities

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 767 525.63 €