Seko mums Šodien saziedoti jau 5,592.50 €

Palīdzība Aijai Grāvelsonei

Aija ir bērnudārza vadītāja Rīgā, viņa visu darba mūžu strādājusi izglītības sistēmā un vēlas to turpināt. Taču viņu ir piemeklējusi smaga slimība. Dienu pirms Ziemassvētkiem Aija saņēma ziņu, ka viņai ir apstiprināts krūts vēzis. Tas bija milzīgs pārdzīvojums gan Aijai pašai, gan abiem viņas bērniem un pieciem mazbērniem.

Pirmās slimības pazīmes Aija sajuta jau pirms nepilna gada, kad viņa sāka strauji zaudēt svaru. Viņa konsultējās pie ģimenes ārsta, taču nekas slikts netika konstatēts. Rudenī Aija pati pamanīja veidojumu, kas drīz apstiprinājās kā retas formas krūts vēzis. Aiju pārņēma izmisums un bailes no nāves. Taču šobrīd ir cerība, ka saņemot jaunās paaudzes ārstēšanas kursu, Aija varēs slimību uzveikt, taču vajadzīga līdzcilvēku palīdzība. Atbilstoši ārsta konsīlija slēdzienam, Aijai var palīdzēt jaunās paaudzes medikaments Pembrolizumab. Ik pēc 3 nedēļām Aijai nepieciešami 3860 eiro šo zāļu iegādei, septiņām devām kopā nepieciešami 27 020 eiro.

Aija ir vērsusies Nacionālajā veselības dienestā pēc individuālās kompensācijas, taču tā pozitīva lēmuma gadījumā var kompensēt tikai nelielu daļu no summas un atbilde jāgaida mēnesi. Taču slimība negaida, palīdzība vajadzīga jau tūlīt.

Palīdzēsim Aijai!

 

 

 

Projekts ievietots portālā 01.02.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Onkoloģijas pacientiem

Bērniem ar autismu

Palīdzība Jānim Ozoliņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 340 854.91 €