Seko mums Šodien saziedoti jau 490.00 €

Palīdzība Agatai Tretjakai

Mazajai Agatiņai ir 4 gadiņi. Meitenīte bija ļoti gaidīts un lolots bērniņš mammai un tētim. Jau kopš pirmajiem dzīves mēnešiem vecāki pamanīja, ka viņu meitiņa attīstās mazliet lēnāk. Lielāks uztraukums sākās ap 1,5 gadu vecumu, jo Agata vēl nestaigāja. Ejot soli pa solim pie speciālistiem un veicot sarežģītas ģenētiskās analīzes, tika uzstādīta diagnoze – RETTA sindroms.

RETTA sindroms ir ļoti reta un ļoti smaga ģenētiska saslimšana. Īpatnība ir tajā, ka meitene ļoti atpaliek gan fiziskajā, gan garīgajā ziņā. Iegūstot kādas jaunas iemaņas, tās var jebkurā brīdī zaudēt, iestājoties regresam. Tāpēc nepārtraukti ir nepieciešamas nodarbības ar fizioterapeitiem, masāžas, nodarbības ar psihologu un speciālo pedagogu, lai attīstītu iemaņas, kas nepieciešamas ikdienas dzīvei. Nesen Agatai sākās arī epilepsijas lēkmes, bet, pateicoties meitenītes neirologam, izvēlētajiem medikamentiem un speciālajai diētai, tās ir pazudušas.

Liels trieciens Agatai un ģimenei bija pirms gada notikusī autoavārija, kas pilnībā atmeta visas meitenītes apgūtās iemaņas sākuma stadijā. Agatai daudz kas jāmācās no jauna. Ņemot šībrīža situāciju pasaulē, diemžēl Agatai nav pieejami spēcīgi rehabilitācijas kursi ārpus Latvijas, kas būtu ļoti vajadzīgi, tāpēc vecāki cenšas te pat uz vietas maksimāli sniegt visu, lai Agata kļūtu stiprāka. Agatai ļoti nepieciešamas speciālās nodarbības pie psihologa-ABA terapeita, fizioterapijas un reitterapijas nodarbības. Gadam tas izmaksā ļoti lielus līdzekļus, kas ģimenei šobrīd nav pa kabatai. Agatiņas nodarbībām nepieciešami 5760 eiro.

Palīdzēsim kopā Agatai nostāties uz savām kājiņām un kļūt stiprākai! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 15.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība Markam Zjabko

Palīdzība Mārītei Mediņai – Buknei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 850 528.64 €