Seko mums Šodien saziedoti jau 665.85 €

Palīdzība Adrianam Čepulim

Adrianam ir 4 gadi un puisēns dzīvo Irlavas pagastā. Adriana ģimene vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt, jo zēnam ir diagnosticēts autisms un ļoti nepieciešamas regulāras ABA terapijas nodarbības. Jau 2 gadu vecumā ģimene pamanīja, ka dēliņš nesaprot, ko viņam saka, nespēlējas ar citiem bērniem un dzīvo savā pasaulē. Adrianam ir valodas attīstības aizkavēšanās, viņš slikti kontaktējas ar līdzcilvēkiem un neizrāda interesi par apkārtējo vidi. Zēnam ir izteikti ēšanas traucējumi un jebkurā brīdī viņš var aizrīties ar ēdienu. Puisēns ir hiperaktīvs un brīžos, ja viņu nesaprot izrāda agresiju un dusmas.

Ģimene katru dienu iegulda milzīgas pūles zēna attīstības veicināšanā, bet lai straujākiem soļiem ietu uz priekšu ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības. Adrianam rekomendētas intensīvas nodarbības 5 reizes nedēļā 2 mēnešu garumā, pēc tam 3 reizes nedēļā 10 mēnešu garumā. Gadā šīs terapijas nodarbības izmaksā 4960 Eur, kas ģimenei šobrīs ir milzīga nauda. Ģimene ļoti lūdz mūsu palīdzību, lai veicinātu Adriana attīstību.

Kopā mums jāpalīdz Adrianam!

Projekts ievietots portālā 04.02.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Palīdzība Ingunai Laucei

Grāmatu starts

Gājputni

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 052 381.05 €