Follow us Today has already donated 270.00 €

Palīdzība Adrianam Čepulim

Adrianam ir 4 gadi un puisēns dzīvo Irlavas pagastā. Adriana ģimene vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt, jo zēnam ir diagnosticēts autisms un ļoti nepieciešamas regulāras ABA terapijas nodarbības. Jau 2 gadu vecumā ģimene pamanīja, ka dēliņš nesaprot, ko viņam saka, nespēlējas ar citiem bērniem un dzīvo savā pasaulē. Adrianam ir valodas attīstības aizkavēšanās, viņš slikti kontaktējas ar līdzcilvēkiem un neizrāda interesi par apkārtējo vidi. Zēnam ir izteikti ēšanas traucējumi un jebkurā brīdī viņš var aizrīties ar ēdienu. Puisēns ir hiperaktīvs un brīžos, ja viņu nesaprot izrāda agresiju un dusmas.

Ģimene katru dienu iegulda milzīgas pūles zēna attīstības veicināšanā, bet lai straujākiem soļiem ietu uz priekšu ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības. Adrianam rekomendētas intensīvas nodarbības 5 reizes nedēļā 2 mēnešu garumā, pēc tam 3 reizes nedēļā 10 mēnešu garumā. Gadā šīs terapijas nodarbības izmaksā 4960 Eur, kas ģimenei šobrīs ir milzīga nauda. Ģimene ļoti lūdz mūsu palīdzību, lai veicinātu Adriana attīstību.

Kopā mums jāpalīdz Adrianam!

The Project is placed online on: 04.02.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Amandai Dzerkalei

Palīdzība Mārcim Gustavam Spilvam

Support special children!

Dots devējam atdodas

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

740 262.83 €