Follow us Today has already donated 340.00 €

Mobilo dronu vadības centru izveide, vienību apgādes loģistika

Biedrība “Tev” komanda un Ukrainas karavīri izsakām visdziļāko pateicību par jūsu ziedojumiem Mobilā dronu centra izveidei uz mikroautobusa bāzes. Jūs saziedojāt 9865,00 eiro! PALDIES!
Mikroautobusu esam jau nopirkuši un esam sākuši darbu pie tā pārveides.
Bet tas nav vienīgais mobilais dronu vadības centrs, kuru vēlamies sarūpēt Ukrainas aizstāvjiem. Viņiem tie vajadzīgi daudz, lai pēc iespējas drīzāk apturētu iebrucēju.
Biedrība “Tev” aicina ziedot mikroautobusu pārveidei par bezpilota lidaparātu mobilajām vadības stacijām. Šādi aprīkots mobils komandpunkts ļauj Ukrainas karavīriem efektīvi darboties elektroniskās karadarbības apstākļos, kad bezpilota gaisa kuģi nosacīti nosaka taktisko toni kaujas laukā. Tieši bezpilota gaisa kuģu tehniskās iespējas un Ukrainas karavīru praktiskās iemaņas palīdz veikt gan tuvo, gan tālo izlūkošanu, palīdz personāla evakuācijas pasākumu kopumu nodrošināšanā, kā arī radīt zaudējumus agresora armijai.
Biedrības “Tev” brīvprātīgie jau pārveidojuši divus mikroautobusus par bezpilota lidaparātu mobilajām vadības stacijām un nosūtījuši uz Ukrainu.
Vienas mobilās stacijas iegādei nepieciešams mikroautobuss un ~ 4000 eiro aprīkojumam, t.i. - autonomas apkures un elektroapgādes izveide, vinčas, ģeneratora, monitoru iegāde, operatoru darba vietu ierīkošana un citu specifisku darbu veikšana.
Sadarbībā ar biedrību “Savvaļas bites” mēs nodrošinām Ukrainas karavīriem iespēju veikt precīzus/mērķētus triecienus pa agresorvalsts kaujas tehniku, tādā veidā samazinot krievijas armijas kaujas spējas. Šīs speciālās iekārtas tiek ražotas tepat Latvijā, kas nozīmē, ka mēs ne tikai atbalstām Ukrainu tās cīņā ar nežēlīgu sistēmu, bet arī sniedzam darba iespējas Latvijas iedzīvotājiem.
Mēs esam pateicīgi un gandarīti par to, ka jūs esiet izvēlējušies tieši mūsu biedrību savu labo nodomu realizēšanas atbalstam. Tādēļ mēs lūdzam jūs nepagurt savā empātijā, apzināties, ka karš Ukrainā nav tikai teritoriāls karš.
PALDIES!

Projektu realizē biedrība “Tev”.

The Project is placed online on: 20.03.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Palīdzība Sabīne Strode

For Families with Disabled Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €