Seko mums Šodien saziedoti jau 285.00 €

AS "Latvijas valsts meži" 10 gados ziedojuši vairāk kā 5 miljonus eiro

03.02.2022
Augstu vērtējam Latvijas valsts meži atbalstu sociāli svarīgu iniciatīvu īstenošanā visā Latvijā.
10.gados projektu konkursa kārtībā Latvijas valsts meži ziedojuši 5 miljonus 388 tūkstošus eiro, atbalstot 254 biedrības un nodibinājumus.
 
10 gados īstenoti 657 projekti:
  • Nometnes bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām;
  • Pieredzes apmaiņas braucienus un izzinošas ekskursijas;
  • Dažādas apmācības, izstrādāti darba materiāli, metodikas, veicināta mūžizglītība;
  • Radošās darbnīcas;
  • Iegādāts dažāds inventārs, kas kalpojis kā apmācību resurss (šūšanas meistarklases, ēst gatavošanas kursi, instrumenti koka izstrādājumu radīšanai utml.);
  • Iegādāti tehniskie palīglīdzekļi, lai cilvēki ar kustību traucējumiem varētu maksimāli izmantot visas iespējas (kāpurķēžu pacēlājs, kas pārvar bezceļus un smiltis, lai cilvēki baudītu pludmali, pacēlājs, lai iekļūtu laivās un nodarbotos ar para burāšanas sportu utml.) u.c.
Projekti snieguši atbalstu vardarbībā cietušām ģimenēm un bērniem, HIV pozitīvu māmiņu mazulīšiem, pirmklasniekiem skolas gaitas uzsākot, bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām, bijušajiem olimpiešiem un skatuves māksliniekiem, mazākumtautību integrācijai un citiem.
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 672 270.08 €