Seko mums Šodien saziedoti jau 4,494.00 €

Evakuācijas auto Bahmutā

Oļegs ir Ukrainas karavīrs 2. gaisa spēku 11. Bahmutas pierobežas rotā. Oļegs ar biedriem aizsargā savu valsti no okupantiem Bahmutas rajona Ivaņivski, Časivjar virzienā.

Oļega ikdienas darbs ir nogādāt uz un evakuēt no pozīcijām kareivjus. Tāpat, steidzami tiek reaģēts, lai ievainotos biedrus nogādātu pēc iespējas ātrāk pie mediķiem. 

Oļega radinieki drošu patvērumu ir raduši Latvijā. Līdz šim paši iespēju robežās Oļegam ir vākuši ziedojumus, lai iegādātos nakts redzamības iekārtu un citas nepieciešamās lietas. Bet, automašīnai nepieciešamos līdzekļus savākt pašu spēkiem neizdosies. Evakuācijas auto ir ļoti nepieciešams, jo iepriekšējais no okupantu raidītiem šāviņiem tika iznīcināts. 

Palīdzēsim! Evakuācijas auto uz Ukrainu nogādās Twittera konvojs.

 

Projekts ievietots portālā 09.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bērniem ar autismu

Ārstnieciskā masāža

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 489 110.95 €