Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Palīdzība Zanei Ozoliņbeikai

Zanei ir 46 gadi, pieaugusi meita, kas ir studente, viņai ir darbs, kuru dara ar prieku un gandarījumu. Šis gads Zanei atnāca satricinot ierasto, sakārtoto, un, kā pašai šķita harmonisko ikdienu. "Dzīvē jau nekas nenotiek tāpat vien. Tā es skatos arī uz šo posmu, kopš 9. janvārī uzzināju diagnozi - trīskārši negatīvs krūts vēzis, kas ir agresīvākā vēža forma. Esmu apņēmīga, paceltu galvu un ar izpratni veidot attiecības ar savu "skolotāju" - tā es viņu priekš sevis nodēvēju. Skaidrs, ka ceļš priekšā ir tik bīstams kā pavasarī pēc rudens, ziemas lietus un sniega biruma. Iedvesmu, motivāciju, atbalstu gūstu ģimenē, draugos, kolēģos, līdzcilvēkos. Ar iekšēju spēku, pozitīvu attieksmi, ticību, katru dienu sagaidu un pavadu ar pateicību. Kaut ar milzu apņēmību un paļāvību esmu devusies šai ceļā, apzinos arī to, ka bez līdzcilvēku finansiāla atbalsta medikamentu iegādei, tas var būt īsāks nekā vēlētos. Zinu ka ir ko dot, dēļ kā būt, par ko iestāties. Pateicībā ikvienam un katrai labai domai,” atklāj Zane.

Ārstu konsīlijs šobrīd ir nozīmējis Zanei medikamentu Pembrolizumab, kuru viņas diagnozei valsts neapmaksā, ir cerība uz daļēju zāļu komensāciju, bet atbilde par to vēl jāgaida. Taču slimība negaida un zāles nepieciešamas jau šobrīd. Ik pēc 3 nedēļām Zanei nepieciešami 3860 eiro, 8 devām kopā - 30 880 eiro. Šādu līdzekļu Zanei nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Zanei!

The Project is placed online on: 08.02.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Children With Autism

For Chronically and Terminally Ill People

Twitter Convoy for Ukraine

Medical Massage

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €