Follow us Today has already donated 11,617.50 €

Palīdzība Uldim Vasiļevskim

Uldis no Cēsīm ir pacientu iemīļots ģimenes ārsts ar 35 gadu stāžu un vēl aizvien iespēju robežās strādā savā pirmajā prakses vietā – Skujenē, kā arī Kaives un Taurenes pagastos. Uldis atzīst, ka savu darbu veic pēc vislabākās sirdsapziņas, nežēlojot savu veselību un neskaitot darba stundas. Ģimenē viņš ir mīļš vīrs un tētis pieciem bērniem - divi bērni jau pieauguši, trīs nepilngadīgi, jaunākajam četri gadiņi.

Slimība nešķiro, tā skar arī mediķus. Uldis jau divus gadus cīnās ar nieru vēzi. Viņš pārcietis smagu operāciju un izgājis vairākus ķīmijterapijas kursus. Šobrīd ārstu konsīlijs nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Opdivo, kas nav valsts apmaksāts, bet saskaņā ar starptautiskā vadlīnijām rekomendēts tādos gadījumos kā Uldim.  Vienas devas izmaksas ir 5490,76 eiro (samazināta cena no 6200 eiro), pirmo devu ģimene sedza par saviem līdzekļiem taču gadu ilgam kursam kopā nepieciešami 60 398,36 eiro. Ulda ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību zāļu iegādē.

Palīdzēsim Uldim!

The Project is placed online on: 04.06.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Irēnai

Fulfil a child's dream!

Help the animals

Uzzināt vairāk

Doctor POGA

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 605 712.04 €