Follow us Today has already donated 20.00 €

Palīdzība Konstantīnam Prutikam

Konstantīnam ir 24 gadi, puisis nāk no četru bērnu ģimenes, kurā viņš ir viens no vecākajiem bērniem. Kopš bērnības Konstantīnu ļoti interesējušas automašīnas, tādēļ gan viņa darbs, gan aizraušanās ir saistīti ar auto jomu – viņš ir automehāniķis. 

Šobrīd fiziski smagu darbu strādāt viņš diemžēl nevar. Pērn oktobrī Konstantīnam sākās veselības problēmas. Viņam bija paaugstināta temperatūra, vēlāk parādījās nesāpīgs veidojums padusē. Pavisam drīz atklājās šokējoša diagnoze – histiocitāra sarkoma 4. stadijā.

Līdzšinējā ārstēšana diemžēl nav palīdzējusi. Konstantīns par ģimenes līdzekļiem veicis ģenētiskas analīzes, kurās noteikts, ka viņa gadījumā var palīdzēt divi medikamenti – Zelboraf un Cotellic. Diemžēl Konstantīna slimībai šīs zāles valsts neapmaksā, ir cerība uz daļēju valsts līdzfinansējumu, bet atbilde gaidāma pēc vairākām nedēļām. Tādēļ šobrīd viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik mēnesi zāļu iegādei nepieciešami 6793.98 eiro, gadā kopumā 81527.76 eiro.

Palīdzēsim Konstantīnam!

The Project is placed online on: 04.03.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Deividam Grisenko

Palīdzība Markusam Ļebedevam

POGA uz riteņiem

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

731 153.70 €