Follow us Today has already donated 632.81 €

Palīdzība Andai Kivlišai

“Gribētu teikt, ka savas dzīves laikā esmu sasniegusi diezgan daudz, bet ticu, ka priekšā vēl daudzas virsotnes, kuras jāsasniedz,“ tā savu palīdzības lūgumu sāk 30 gadus jaunā Anda no Rīgas.

Viņa ir pirmsskolas un sākumsskolas skolotāja ar maģistra grādu – logopēdijā. Viena no lielākajām Andas dzīves sirdslietām kopš 3 gadu vecuma, ir dziedāšana. Jau vairāk kā 10 gadus Anda dziedājusi  RTU korī “Vivere”. Diemžēl, nu jau vairāk kā divus gadus, Andai ir nācies paņemt pauzi no visa ierastā smagas onkoloģiskas slimības dēļ. “Iespējams man vajadzēja atpūsties no ierastā skrējiena, padomāt par sevi, bet nebiju domājusi, ka tas notiks šādā veidā. Protams, dzīve nav apstājusies, tā turpinās, tikai iegājusi citā ritmā un ar pavisam citu skatu uz lietām. Šajā laikā esmu ļoti daudz laika veltījusi sev, lasot grāmatas, dodoties garās pastaigās, kārtīgāk iepazinusi Imantas mežu un atklājusi takas, pa kurām nokļūt Babītē. Mani zibens novedēji ir jūra un grupas “Prāta Vētra” mūzika, “ atklāj Anda un atzīst, ka šobrīd emocionāli grūtākais ir apzināties, ka saviem spēkiem nebūs iespējams iegādāties tik ļoti nepieciešamās zāles.

Ārstu konsīlijs Andai nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Olaparibum, kas ik mēnesi izmaksā 4722,74 eiro. Valsts šo medikamantu šobrīd nepamaksā, Anda ir pieteikusies individuālajai medikamentu kompensācijai Nacionālajai veselības dienestā, kas labākajā gadījumā segs tikai nelielu daļu no ikmēneša izmaksām. Gadu ilgam ārstniecības kursam nepieciešami 56 672,88 eiro. Tādas summas jaunajai sievietei nav, tādēl viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Andai!

The Project is placed online on: 09.06.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

POGA uz riteņiem

Palīdzība Ralfam Černašovam

Fulfil a child's dream!

As One Against Cancer

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 585 785.75 €