Follow us Today has already donated 2,636.00 €

Osokina Brīvības festivāls - Ukrainas cilvēkiem

No 7. maija līdz 11. jūnijam Rīgā norisināsies jau ceturtais pianista Andreja Osokina Brīvības festivāls, kas arī šogad būs veltīts Ukrainai. Šī ziedojumu akcija izveidota īpaši festivāla laikam un tās laikā saziedotie līdzekļi līdz ar visiem festivāla biļešu ieņēmumiem sadarbībā ar “Biļešu Paradīze”, Ziedot.lv, biedrību “Tavi draugi” un Ukrainas vēstniecību Latvijā tiks novirzīti humanitārajai, medicīnas, aizsardzības un mājdzīvnieku palīdzībai – tiks iegādātas gan higiēnas preces un citas ukraiņiem nepieciešamas lietas, gan maltīšu komplekti, aizsargbrilles un aizsargcimdi Ukrainas karavīriem, kā arī barība mājdzīvniekiem Ukrainas deokupētajās un kara plosītajās teritorijās. Kopā ar sadarbības partneriem tiks izvērtētas arī Ukrainā akūti nepieciešamās lietas, lai nodrošinātu pēc iespējas vērtīgāku humanitāro un medicīnisko atbalstu Ukrainas cilvēkiem.

Katra iegādātā biļete uz Osokina Brīvības festivāla Ukrainai pasākumiem ir ziedojums Ukrainai. Festivāla ieskaņā un tā laikā notiks koncerti, meistarklases, “Sarunas par aktuālo” un citi pasākumi, kuros piedalīsies “Labvēlīgais Tips”, “Melo-M”, Ralfs Eilands, Katrīna Gupalo, Georgijs Osokins, “Kremerata Lettonica”, Sonora Vaice, Platons Buravickis, Gundars Āboliņš, Dita Lūriņa, Ģirts Krūmiņš, Kristīne Garklāva, pats Andrejs Osokins, mūziķi, mākslinieki un aktieri no Ukrainas un daudzi citi.

Plašāka informācija par festivāla koncertiem un biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

The Project is placed online on: 24.04.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Twitter Convoy for Ukraine

Drones for Ukraine!

10 FOX for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 159 239.59 €