Follow us Today has already donated 4,084.36 €

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Attīstot un paplašinot akciju “Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē”, pianists Andrejs Osokins aicina ziedot universālo maltīšu komplektu iegādei un sūtīšanai uz fronti Ukrainā. Šie komplekti izstrādāti Latvijas Lauksaimniecības universitātē un sastāv no 9 sabalansētu ēdienu komplektiem. Vienā komplektā ir gan pilnvērtīga maltīte, maisiņš ar reaģentu, kas, reaģējot uz 50 ml auksta ūdens, uzkarst un sniedz iespēju uzsildīt šo maltīti frontes apstākļos bez elektrības un uguns palīdzības, kā arī šokolādes batoniņš, auzu putra, medus, tēja, mitrās un parastās salvetes, zobu bakstāmais un karote. Viena šāda komplekta cena ir 9,72 EUR.

Akcija tiek īstenota sadarbībā ar Ukrainas vēstniecību Latvijā, ukraiņu biedrību konfederāciju “Viche”, kas nogādās maltīšu komplektus uz fronti Ukrainā, un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Akcija uzsākta 20. janvārī Andreja Osokina solokoncerta laikā “Ola Foundation” kultūrtelpā, kur pianists kopā ar Ukrainas vēstnieku Latvijā Oleksandru Miščenko pateicās visiem par atbalstu iepriekšējās akcijās un aicināja Andreja Osokina koncertu apmeklētājus un visu Latvijas sabiedrību ziedot maltīšu komplektiem ukraiņu karavīriem frontē, tādejādi atbalstot Ukrainas armiju.

Andrejs Osokins uzskata, ka “īpaši šajos laikos, kad situācija frontē ir tik nestabila un sarežģīta, motivēt un atbalstīt ukraiņu karavīrus ir ārkārtīgi svarīgi, jo tieši Ukrainas armija ir galvenais spēks, kas glābj Eiropu un Latviju no tiem draudiem, ko putina Krievijas armija nes visai pasaulei.”

Video ieskatam - https://youtu.be/7s2BkXYIpzA

Akcija “Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē” tika uzsākta 2022. gada 10. oktobrī. Tās laikā saziedoti jau vairāk kā 95 000 EUR, nodrošinot iespēju uz fronti Ukrainā nogādāt jau 15 000 silto maltīšu komplektus. Tā pieejama šeit.

The Project is placed online on: 20.01.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Labas Ziņas*

Palīdzība Valdai Tračumai

For Families in Poverty

Atkārtota palīdzība Inetai Arnoldei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

411 738.35 €