Follow us Today has already donated 35.00 €

Stiprini Stipros!

Slimības un traumas, iedzimtas un iegūtas, – fizisko un garīgo brīvību ierobežojošie apstākļi ir dažādi un var skart ikvienā vecumā.
Kad tas notiek ar bērnu, arī viņa ģimene acumirklī nonāk svešā pasaulē, atsakoties no ierastajām nodarbēm, interesēm un prioritātēm, stājoties pretī savam nogurumam un cīnoties par sava īpašā bērna vietu mūsu parastajā pasaulē.

Desmitiem tūkstošu cilvēku visā Latvijā veic šo nozīmīgo, bet citu bieži nepamanīto un nenovērtēto darbu. Katrs atsevišķi un visi kopā viņi ir milzīgs spēks, taču visas spēku rezerves reiz izsīkst un arī visstiprākajiem ir nepieciešams atbalsts.

Stiprinot šīs ģimenes, mēs ne tikai atbalstām tās cīņā par viņu bērnu nākotni – mēs iestājamies par iekļaujošu sabiedrību visiem un katram.
Lai palīdzētu ģimenēm, kurās aug ilgstoši aprūpējams bērns, un kaut nedaudz atvieglotu viņu ikdienu, DELFI un “Ziedot.lv” aicina – stiprini stipros!

The Project is placed online on: 21.11.2019

Projekts noslēgts 28.09.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Realizētie apakšprojekti:

Other topical projects

For mums with special children

Palīdzība Vanesai Feldmanei

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Suns- vairāk kā draugs

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

953 298.91 €