Follow us Today has already donated 8,764.50 €

#pupkultūra - par laimīgām krūtīm! 2022

#PUPKULTŪRA
Par laimīgām krūtīm!

Mēs mīlam krūtis! Mēs mīlam uz tām skatīties un mīlam ar tām izcelties, tomēr to veselība joprojām ir tabū! Ar #PUPKULTŪRA kustību gribam to mainīt, lai rūpes par krūtīm kļūst par ikdienu un sievietes dzīvotu laimīgas un veselas!

Diemžēl, katru gadu Latvijā vairāk nekā 1000 sievietes Latvijā izdzird vārdus, “Jums ir krūts vēzis”. Tas ir trieciens sievietei jebkurā vecumā, taču pārliecība, ka saņemsi palīdzību un atbalstu ir nozīmīgs nosacījums labākiem ārstēšanās rezultātiem.

#PUPKULTŪRA kustības aizsācējs, labdarības fonds “Rozā vilciens”, piesaista līdzekļus no ziedotājiem, lai varētu apmaksāt individuālas konsultācijas pie psihologa vai psihoterapeita un/vai konsultācijas un nodarbības pie fizioterapeita sievietēm, kuras skārusi šī slīmība. Kopš fonda dibināšanas 2014. gada nogalē ir palīdzēts vairāk nekā 700 sievietēm.

Fonda mērķis ir palīdzēt sievietei tad, kad tas ir nepieciešams – pēc diagnozes uzzināšanas, ārstēšanās laikā vai arī pēc arstēšanās beigām, kad jāsaprot, kā dzīvot tālāk. Pateicības vārdi, kurus fonds saņem no sievietēm, kurām ir palīdzēts, liecina par to, cik šāds atbalsts ir nozīmīgs. Paciente Gunta: "Slimības sākumā man likās, ka es tikšu pati galā, bet tā nebija. Izmantoju iespēju satikt gan savu psihoterapeiti, gan rehabilitācijas speciālisti. Viņas man sniedza milzum lielu atbalstu šajā grūtajā laikā. Vēlreiz un vēlreiz jums visiem paldies!"

Fonds piedāvā apmaksāt krūts vēža pacientēm līdz 8 konsultācijām pie psihologa vai psihoterapeita un līdz 10 konsultācijām vai nodarbībām pie fizioterapeita. Viena psihologa/psihoterapeita konsultācija maksā EUR 20 un viena nodarbība pie fizioterapeita – EUR 15.

#AtbalstsNVO #ACFLatvia #AIFLatvia #ActiveCitizensFund #EEAgrantsLatvia #CilvekosIrSpeks

The Project is placed online on: 19.03.2021

Project completed 31.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Braienam Paškevičam

Kara bēgļu atbalstam

For Oncology Patients

Make a Child's Dream Come True!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 739 731.94 €