Follow us Today has already donated 15,809.58 €

Palīdzība Viesturam Angeram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Ventspilniekam Viesturam ir 52 gadi. Ģimenē izaudzināti 2 bērni. Lielāko daļu no savas dzīves Viesturs ir pavadījis pie automašīnas stūres. Jau vairāk kā 10 gadus viņš ir tālbraucējs šoferis. Šis darbs viņam ļoti patīk, diemžēl šī gada pavasarī notika nelaime. Viesturs nokrita brauciena laikā ar prāmi uz Vāciju. Tika traumēta mugura. Pēc ārkārtējās operācijas Vācijā, Viesturs tika nogādāts mājās, tomēr atlabšanas ceļš nebija veiksmīgs. Viesturam saglabājās izteikti kustību traucējumi, kāju un roku tirpšana bija tik izteikta, ka Viesturs pat nespēja pacelt karoti rokās, lai paēstu.

Vairāki ārsti Viesturam teica, ka Vācijā tika izdarīts viss iespējamais, ka tagad tikai jāgaida. Viesturu nosūtīja pie fizioterapeitiem un uz dažādām procedūrām, tomēr veselības stāvoklī nekas neuzlabojās. Izmisuma vadīts Viesturs izdomāja griezties privātklīnikā Orto. Tur uzreiz pateica, ka ir nepieciešama vēl viena operācija ar implantu ievietošanu, jo Vācijā tika izdarīts tikai pats akūtākais. Otrā operācija būtu bijusi nepieciešama drīz pēc pirmās, taču Viesturs paļāvās uz mediķu teikto un, pildīja dotās rekomendācijas. Viesturs noskaidrojis, ka teorētiski šādu operāciju valsts apmaksā, bet Latvijā tādas veic vien pāris gadā, gaidīšanas laiks šobrīd nav zināms. Apzinoties, ka operācija bija nepieciešama jau visdrīzākajā laikā pēc pirmās, Viesturs izlēmis, ka tā jāveic privātajā klīnikā Orto, kura tā maksā 16 650 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav.

“Šī trauma ir diezgan stipri ietekmējusi Viestura emocionālo veselību. Nespēja pilnvērtīgi veikt pat vienkāršākās un nepieciešamākās ikdienas lietas spēj salauzt pat visspēcīgāko cilvēku,“ atzīst Viestura sieva un lūdz līdzcilvēku palīdzību operācijas veikšanai.

Palīdzēsim Viesturam!  

The Project is placed online on: 05.11.2021

Project completed 29.11.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Apģērbsim ukraiņu aizstāvjus!

Stand With Ukraine

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Eleonorai Brukšteinai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 540.98 €