Seko mums Šodien saziedoti jau 4,695.91 €

Palīdzība Viesturam Angeram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Ventspilniekam Viesturam ir 52 gadi. Ģimenē izaudzināti 2 bērni. Lielāko daļu no savas dzīves Viesturs ir pavadījis pie automašīnas stūres. Jau vairāk kā 10 gadus viņš ir tālbraucējs šoferis. Šis darbs viņam ļoti patīk, diemžēl šī gada pavasarī notika nelaime. Viesturs nokrita brauciena laikā ar prāmi uz Vāciju. Tika traumēta mugura. Pēc ārkārtējās operācijas Vācijā, Viesturs tika nogādāts mājās, tomēr atlabšanas ceļš nebija veiksmīgs. Viesturam saglabājās izteikti kustību traucējumi, kāju un roku tirpšana bija tik izteikta, ka Viesturs pat nespēja pacelt karoti rokās, lai paēstu.

Vairāki ārsti Viesturam teica, ka Vācijā tika izdarīts viss iespējamais, ka tagad tikai jāgaida. Viesturu nosūtīja pie fizioterapeitiem un uz dažādām procedūrām, tomēr veselības stāvoklī nekas neuzlabojās. Izmisuma vadīts Viesturs izdomāja griezties privātklīnikā Orto. Tur uzreiz pateica, ka ir nepieciešama vēl viena operācija ar implantu ievietošanu, jo Vācijā tika izdarīts tikai pats akūtākais. Otrā operācija būtu bijusi nepieciešama drīz pēc pirmās, taču Viesturs paļāvās uz mediķu teikto un, pildīja dotās rekomendācijas. Viesturs noskaidrojis, ka teorētiski šādu operāciju valsts apmaksā, bet Latvijā tādas veic vien pāris gadā, gaidīšanas laiks šobrīd nav zināms. Apzinoties, ka operācija bija nepieciešama jau visdrīzākajā laikā pēc pirmās, Viesturs izlēmis, ka tā jāveic privātajā klīnikā Orto, kura tā maksā 16 650 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav.

“Šī trauma ir diezgan stipri ietekmējusi Viestura emocionālo veselību. Nespēja pilnvērtīgi veikt pat vienkāršākās un nepieciešamākās ikdienas lietas spēj salauzt pat visspēcīgāko cilvēku,“ atzīst Viestura sieva un lūdz līdzcilvēku palīdzību operācijas veikšanai.

Palīdzēsim Viesturam!  

Projekts ievietots portālā 05.11.2021

Projekts noslēgts 29.11.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Mārītei Mediņai – Buknei

DOD PIECI 2021

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 857 029.50 €