Follow us Today has already donated 1,157.38 €

Palīdzība Vidai Breikšai

Vidai no Jelgavas novada ir 63 gadi. Visu mūžu strādājusi valsts un pašvaldību pārvaldē, bijusi centīga un uzņēmīga. 2015.gadā Vidai tika atklāta onkoloģiska saslimšana, kas pārvilka svītru darba gaitām. Veselības problēmu dēļ Vida vairs nevar strādāt un vienīgie iztikas līdzekļi ir pensija no priekšlaicīgās pensionēšanās, kas sastāda 320 eiro mēnesī. Vida dzīvo viena, izaudzinājusi 1 dēlu, auklē 3 mazbērnus. Diemžēl, arī dēla ģimenē ir ienākusi slimība un viņi palīdzēt Vidai nevar. Vidas cerība un prieks ir mazdārziņš, kurā audzē puķes. Puķes priecē un palīdz atslēgties no domām par slimību.

Pašlaik slimība Vidai ir atgriezusies, tikko veikta operācija un ārsti rekomendējuši arī ķīmijterapiju, bet paralēli daktere ir rekomendējusi antroposofos medikamentus, kas mēnesī izmaksā 512.37 eiro, gadā nepieciešami 6148.44 eiro. 

Vida ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību, jo vēlas dzīvot un pieskatīt mazbērnus!

Palīdzēsim Vidai!

The Project is placed online on: 24.09.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Aprūpe mājās

Draugu stipendija 2020

Bērna sargeņģelis

Es apņemos

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

822 088.16 €