Follow us Today has already donated 76,447.01 €

Palīdzība Sofijai Zaicevai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Sofijai nepieciešamā summa saziedota.

Sofijai ir 13 gadi un meitene dzīvo Jelgavas novadā. Sofija dzimusi dvīņu grūtniecībā kā otrais bērniņš ar ķeizargrieziena palīdzību. Brālītis ir vesels, bet Sofijai ir katru dienu jācīnās par savu veselību. Dvīņu grūtniecība un smagās dzemdības nopietni ietekmējušas viņas veselību. Jau kopš dzimšanas meitenīte tiek novērota pie neirologa, rehabilitologa un citiem speciālistiem. Sofijai ir personības un uzvedības traucējumi. Fiziskās un garīgās attīstības aizture. Meitene sāka runāt tikai pirms piecu gadu vecuma.

Šobrīd Sofija mācās 6. klasē. Ikdienā problēmas sagādā izveidot ilgstošu kontaktu ar līdzcilvēkiem, kā arī viņai nepadodas komunikācija ar saviem vienaudžiem skolā un piemājas pagalmā. Sofija jau ir saņēmusi ziedotāju atbalstu, kas nodrošināja attīstošās nodarbības, un meitenes vecāki ir neizsakāmi pateicīgi. Pateicoties saņemtajai terapijai, Sofija ir kļuvusi patstāvīgāka, uzlabojušās komunikācijas prasmes.

Speciālisti rekomendē Sofijai īpašu terapiju – Tomatis terapiju. Tomatis terapijas metode ir neirosensorā smadzeņu stimulācija. Šāds terapijas kurss izmaksā 726 eiro un nav iekļauta valsts apmaksātajos pakalpojumos. Sofijas ģimene lūdz atbalstu diviem šīs terapijas kursiem, kas kopā sastāda EUR 1456,- Sofijas vecāki lūdz mūsu atbalstu, lai nodrošinātu savai meitai šo terapiju.

Palīdzēsim kopā! Tikai kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 06.04.2022

Project completed 22.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Evijai Naglei

Brīvības piemineklis neredzīgiem cilvēkiem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Twitter convoy for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 034 595.03 €