Follow us Today has already donated 14,737.58 €

Palīdzība Sņežanai Šemakovskai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Sņežana ir jauniete ar stipru gribasspēku un raksturu. Viņa nevēlas padoties, kaut viņas dzīves stāsts nav no vieglajiem. Sņežanai no Daugavpils ir 20 gadi un ļoti smaga diagnoze – spinālā muskuļu atrofija. Kopš mazotnes Sņežana kopā ar mammu ir cīnījušās par labāku dzīvi, veselību un katru kustību. Pārciestas vairākas smagas muguras operācijas, izieti neskaitāmi rehabilitācijas kursi un tie nepieciešami regulāri arī turpmāk.  Neskatoties uz to, ka jauniete pārvietojas ratiņkrēslā, viņa valsts budžeta programmā studē psiholoģiju un nākotnē skatās ar lielu pārliecību kļūt par labu psiholoģi. Sņežanas lielākā bagātība ir viņas draugi, studijas un vienmēr blakus esošā un gādīgā mamma. Mamma Sņežanu audzinājusi viena un savu dzīvi pakārtojusi meitai.

Ar ziedotāju atbalstu Sņežana ir varējusi apmeklēt rehabilitācijas, kas ļoti palīdz jaunietei gan fiziskajā, gan emocionālajā ziņā. Arī šoreiz jauniete vēršas pie mums ar lūgumu atbalstīt viņas ikgadējo rehabilitācijas kursu centrā "Jaunķemeri", kas ilgs 21 dienu, un izmaksā 1800 eiro. Izmaksas ietver gan rehabilitāciju, gan uzturēšanos pašai, gan pavadonim - mammai. Sņežana un viņas mamma lūdz mūsu palīdzību, ģimene ir trūcīga un dzīvo ļoti pieticīgi, pašām nav iespējas rehabilitāciju apmaksāt. Palīdzēsim jaunietei nokļūt rehabilitācijā un uzlabot viņas veselību. Kopā mums izdosies! Palīdzēsim!

The Project is placed online on: 13.12.2021

Project completed 17.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Ņikitam Bikovam

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Normundam Saulem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 468.98 €