Follow us Today has already donated 13,582.58 €

Palīdzība Sintijai Šneibei

Sintija ir smaidīga un dzīvespriecīga jauna sieviete, taču viņa nekad nav varējusi pati staigāt. Viņas veselības kartē ir daudz diagnožu, tai skaitā, bērnu cerebrālā trieka.

Viņa piedzima vesela, bet 4 mēnešu vecumā viņa pārcieta meningoencefalītu. Pēc trīs mēnešu ārstēšanās šī slimība atstāja graujošas sekas uz Sintijas veselību un attīstību. Tika darīts viss iespējamais - medikamenti, vingrošana, reitterapija, sanatorijas, kas pamazām palīdzēja no guļoša nevarīga mazuļa meitenei sākt attīsties. Galviņu Sintija sāka turēt 3 gadu vecumā, piecelties uz kājiņām spēja tikai 6 gadu vecumā.

Jau daudzus gadus Sintija ir piesaistīta ratiņkrēslam, pati spēj pārvietoties tikai rāpojot. Sintijai ir stipri savilkta kreisā puse, kas meiteni ļoti ierobežo. Sintija apmeklē speciālo dienas centru, viņa ir piesaistīta ratiņkrēslam, pati spēj pārvietoties rāpojot. Neskatoties uz grūtībām, Sintijai patīk apmeklēt teātri, kino un citus pasākumus. Viņai patīk dažādas nodarbes, kā piemēram, gatavot apsveikumu kartītes.

Jau vairākus gadus Sintija dzīvo grupu dzīvoklī jauniešiem ar īpašām vajadzībām un apmeklē dienas centru. Taču  brīvdienas un svētkus viņa pavada ar ģimeni. Pandēmijas laikā Sintija ikdienā dzīvo pie mammas, taču sarežģījumus rada tas, ka Sintijas mamma dzīvo trešajā stāvā, lifta nav un Sintija tur nespēj nokļūt pa kāpnēm. Šobrīd Sintijai ir nepieciešams mobilais kāpņu pacēlājs, lai viņa varētu nokļūt pie ģimenes. Šāda pacēlāja izmaksas ir 2139,20 eiro.

Ikdienā Sintija pati vingro un vertikalizējas speciālajā vertikalizācijas ierīcē, mamma veic masāžu. Taču papildus Sintijai ir nepieciešama rehabilitācija kursa veidā. Fizioterapija ar Thera Suit elementiem, ergoterapija un audiologopēds, masāžas un osteopāts. 3 nedēļu kursa izmaksas ir 1310 eiro. Sintijas ģimene lūdz palīdzību kāpņu pacēlāja iegādē un vismaz viena rehabilitācijas kursa apmaksai! 

Palīdzēsim Sintijai! 

 

The Project is placed online on: 11.05.2021

Project completed 12.05.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

Palīdzība Normundam Saulem

A SIP OF POWER, LIFE AND RESISTANCE FOR UKRAINE!

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 803 313.98 €