Follow us Today has already donated 15,589.58 €

Palīdzība Ronaldam Stalīdzānam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt vēl nodarbības!

Ronalds ir sirsnības un mīlestības pārpilns aktīvs un komunikabls 6 gadus vecs zēns. Katrā sarunā iesaistās ar lielu interesi, empātiju. No viņa staro mīlestība un dzīvesprieks. Ikviens pēc sarunas ar Ronaldu tiks samīļots un pasmaidīs. Ar ļoti lielu vēlmi iesaistīsies visā: mācīties, rotaļāties, sportot, darboties virtuvē, apgūt, ko jaunu, izzināt un eksperimentēt. Kā jau īstam puisim, patīk spēlēties ar mašīnām vai spēlēt futbolu ar lielo brāli.

Ronalds katru dienu pacietīgi sadzīvo veselības problēmām un uzstādīto diagnozi – spastisku hemiparēzi un simptomātisku epilepsiju. Zēnam ir arī redzes problēmas. Ronalds ikdienā apmeklē specializēto bērnudārzu.   
Zēns staigā un skrien, bet dēļ paaugstinātā muskuļu tonusa, labo kāju "liek nepareizi" pie katra soļa, kā rezultātā ir grūtāk noturēt līdzsvaru (it īpaši stāvot uz labās kājas) un veidojas pēdas deformācija, jo labajā pēdā novērojams maz aktīvo kustību pie ikdienas aktivitātēm. Lai to labotu, ir nepieciešama muskuļa pagarināšanas operācija gūžā, kas ir nozīmēta šī gada decembrī Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā un pēc operācijas divu līdz trīs nedēļu laikā ir jāuzsāk intensīva rehabilitācija, kas gadā izmaksā 2800 eiro.

Ronalda ģimene lūdz mūsu atbalstu, un kopā mums jāpalīdz. Palīdzēsim Ronaldam!

The Project is placed online on: 02.12.2021

Project completed 15.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzi bērniem staigāt!

Cilvēkos ir spēks!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 320.98 €