Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Rojam Martinam Šņoriņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Rojam Martinam ir 11 gadi. Puisēna nākšana pasaulē bija ļoti negaidīti ātri- viņš piedzima 32 grūtniecības nedēļā. Neilgi pēc dzimšanas mazajam konstatēja sirds starpsienas defektu, kam pievienojās plaši smadzeņu bojājumi. No dzimšanas brīža gan pašam Martinam, gan ģimenei sākās ļoti smags un sarežģīts laiks, jo zēnam augot attīstījās izteikti organiski uzvedības traucējumi plašo smadzeņu bojājumu dēļ. Tam visam pievienojās motorās attīstības tempa aizture, kā arī Rojs Martins nerunā.

Pavisam nesen Rojam Martinam tika diagnosticēts viens no epilepsijas veidiem. Puisēns ir aprūpējams 24 h diennaktī un nav iespējams izteikt vārdos, cik izmisusi un nogurusi ir ģimene, jo ir sajūta, ka viņi ir palikuši vieni un bez jebkāda atbalsta. Zēna straujās un neparedzamās uzvedības dēļ, ar viņu atsakās strādāt un sadarboties speciālisti un viņu ļoti grūti socializēt. Tas viss rada milzīgi robu zēna attīstībā, jo tieši speciālistu iesaiste un darbs ir tas, kas šobrīd ir vajadzīgs zēna veiksmīgai attīstībai. Ikdienā Rojs Martins apmeklē speciālo skolu un ģimenei ir ļoti paveicies, jo zēnam ir brīnišķīgs asistents, kas veiksmīgi spēj sadarboties un palīdzēt puisēnam.

Pirms gada Roja Martina ģimenē ienāca māsiņa un dzimšanas brīdī tika iegūtas cilmes šūnas, kas viesa ģimenei pēdējo cerību. Ģimenei ir iespēja veikt Rojam Martinam cilmes šūnu transplantāciju Žagiel Med hospital klīnikā Polijā, kur ir iespējams veikt cilmes šūnu transplantāciju un ģimene ir gatava uz visu, lai veiktu šo transplantāciju, jo tā ir viņu lielākā cerība, lai palīdzētu dēlam kļūt līdzsvarotākam, samazinātu epilepsijas lēkmes un viņš varētu  sākt apmeklēt speciālistu nodarbības. Šāda transplantācijas operācija izmaksā EUR 13000 un ģimene lūdz mūsu palīdzību un iesaisti.

Mums kopā jāpalīdz Rojam Martinam kļūt veselākam! Mums kopā tas izdosies!

The Project is placed online on: 18.03.2021

Projekts noslēgts 07.07.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Fulfil a child's dream!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība ārkārtas situācijās

Let’s help little hearts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €