Follow us Today has already donated 81.00 €

Palīdzība Reimosam Blūmam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Reimosam nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Reimosam ir 7 gadi. Puisēnam diagnosticēti autiskā spektra traucējumi un vidēji garīgās attīstības traucējumi. Reimosa attīstība šobrīd atbilst 4-5 gadus vecam bērnam, bet puisēns pēdējā gada laikā ir sasniedzis acīmredzamus rezultātus- sācis runāt, ar prieku sācis apmeklēt speciālo bērnudārzu un mācās pēc Montessori metodes. Reimoss ļoti cenšas! Reimosa mamma beidzot ieguvusi sirdsmieru, jo dēliņam ir ļoti mīlošas audzinātajās un sirsnīga auklīte.

Reimoss, kopš 2019. gada, ar ziedotāju atbalstu un ģimenes līdzekļiem, ir intensīvi apmeklējis un šobrīd apmeklē dažāda veida ārstnieciskās nodarbības, attīstošās terapijas - ergoterapiju, speciālo pedagogu, smilšu terapiju, ABA terapeitu, baseinu (pats iemācījies peldēt uz muguras), ārstniecisko vingrošanu + masāžu, Portridžas nodarbības, komunikācijas apguves nodarbības, socializācijas grupiņu, logopēdu. Visu šo apmeklēto nodarbību kombinācijā Reimoss ir acīmredzami progresējis gan socializācijas ziņā, gan komunikācija, uzvedība krasi mainījusies uz pozitīvo, stāja un gaita no vingrošanām ir uzlabojusies, 2019.gada maijā bērns sāka izteikties, sarunāties ar vienu vārdu, nu jau tie ir teikumi no 2-3 un pat 4iem vārdiem. Kā saka pati mamma: “Mums ir gājis ļoti raibi, kamēr esam atraduši speciālistus, ar kuriem Reimoss var sadarboties un pieņemt!”

Reimosa mamma bija spiesta pamest algotu darbu, lai būtu kopā ar savu dēliņu un palīdzētu viņam sasniegt jaunas virsotnes, integrēties, sociālizēties un lēniem solīšiem doties uz neatkarīgāku dzīvi. Nereti abu dienas paiet automašīnā, jo jābraukā no viena speciālista pie otra. Speciālisti atrodas dažādās Latvijas pilsētās, bet mamma ar lielu pacietību to dara, jo redz, ka Reimosam paliek ar katru dienu labāk un labāk. Katra diena ir to vērta! Sapnis vienu dienu pārtaps par īstenību, kad Reimoss iekļausies sabiedrībā, iegūs draugus, ies skolā un dzīvos tādu pašu dzīvi kā viņa vienaudži.

Reimoss šobrīd ir ļoti elastīgs un gatavs strādāt ar speciālistiem, tādēļ katra iespēja ir jāizmanto. Reimosam ļoti nepieciešamas regulāras audiologopēda nodarbības, Nodarbības mēnesī izmaksā 250 eiro. Gadā nepieciešami 3000 eiro, no kuriem 1840 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1160 eiro.

Reimoss un mamma lūdz mūsu atbalstu un tic, ka varēs turpināt cītīgi strādāt un sasniegt jaunas virsotnes.

Palīdzēsim Reimosam!

The Project is placed online on: 04.01.2021

Projekts noslēgts 17.08.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

#Neklusē!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Doctor POGA

Palīdzība Aleksandram Šarokam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 463.66 €