Follow us Today has already donated 6,850.00 €

Palīdzība Rebekai Ruzgai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rebekai nepieciešamā summa saziedota.

Mazajai Rebekai ir 7 gadi, un šogad rudenī viņa uzsāks mācības 1. klasē. Rebeka ļoti gaida savu pirmo skolas dienu. Jau kopš pirmajām dzīves dienām Rebeka ir pierādījusi, ka ir liela cīnītāja. Meitenīte piedzima priekšlaicīgi - 31.grūtniecības nedēļā un svēra vien 1300g. Jau intensīvajā terapijā Rebeka bija apņēmības pilna pati cīnīties un ātri parādīja, ka spēj elpot saviem spēkiem, un ātri tika atvienota no mākslīgās elpināšanas sistēmas.

Rebeka jau no mazotnes ir parādījusi savu stipro gribu un raksturu, lai sasniegtu savus mērķus, arī tad kad ārsti uzstādīja diagnozi – cerebrālā trieka. Ģimene nav apstājusies ne mirkli un ir ieguldījusi milzīgu darbu, lai meitenīte nostātos uz savām kājiņām. Šobrīd Rebeka pārvietojas ar rolatora un kvadripodu palīdzību un sapņo spert pirmos patstāvīgos solīšus tuvākajā nākotnē. Ikdienā Rebeka apmeklē bērnudārzu un kopā ar citiem bērniem cītīgi apgūst visu jauno. Pēc bērnudārza meitenīte dodas uz dažādām attīstošajām nodarbībām un fizioterapiju. Rebekai un viņas mammai ir kopīga aizraušanās ar zirgiem. Katrā brīvā brīdī abas dodas tos samīļot, apkopt un doties izjādēs.

Rebeka ikdienā ļoti daudz laika pavada brīvā dabā, ir liela dabas pētniece, ar lielu fantāziju. Meitenīte ir uzaugusi bez modernajām ierīcēm un telefoniem, vienmēr spēj atrast sev nodarbošanos un aizraut savā fantāzijas pasaulē savus draugus un ģimeni.

Rebekas sapnis ir sākt patstāvīgi staigāt, bet tam nepieciešams smags un intensīvs darbs rehabilitācijā. Rebekas rehabilitācijai gadam nepieciešami 6000 eiro un mums kopā jāpalīdz Rebekai piepildīt savi sapni patstāvīgi staigāt.

Palīdzēsim kopā!

The Project is placed online on: 08.02.2022

Project completed 06.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Let’s help little hearts

DOD PIECI 2022

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība ārkārtas situācijās

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 853 351.00 €