Follow us Today has already donated 15,259.58 €

Palīdzība Poļinai Tihanai 2021

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājime, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Poļina ir 18 gadus jauna meitene ar retu diagnozi - Sylvius aequeductus cerebri attīstības anomāliju. Diemžēl Poļinai ar šo diagnozi būs jāsadzīvo visu mūžu un viņai būs nepieciešama patstāvīga asistenta klātbūtne. Ikdienā jauniete pārvietojas ar staiguli vai arī ar asistenta palīdzību. Poļina mācās par multimediju dizaineri, absolvējusi Jēkabpils mākslas skolu un vēl joprojām apmeklē mākslas kursus.

Ņemot vērā Poļinas slimību, viņai rekomendēta regulāra fizioterapija vismaz 2 reizes nedēļā un atslābinoša masāža reizi nedēļā, lai viņas stāvoklis nepasliktinātos. Šādai rehabilitācijai ik nedēļu nepieciešami 70 eiro, gadā kopumā līdz pat 3640 eiro. Poļinas mammai nav tādu līdzekļu, viņa ir vienīgā meitas apgādniece. Poļina ar mammu lūdz mūsu palīdzību!

Kopā mēs to paveiksim! Palīdzēsim Poļinai! 

The Project is placed online on: 02.06.2021

Project completed 28.11.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Ņikitam Bikovam

Latvian hunters to protect Ukraine!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Normundam Saulem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 990.98 €