Follow us Today has already donated 1,225.00 €

Palīdzība Oļegam Dziemidovam

2021. gada oktobra beigās Oļega dzīvība izdzisa. Izsakām visdziļāko līdzjūtību Oļega ģimenei. 

"Tētis visu laiku teica, ka gribētu kādam palīdzēt, īpaši, ja izveseļosies," stāsta Oļega meita un lūdz neizlietotos ziedojumus 8495,86 eiro apmērā pārvirzīt Mikam Veidem no Talsu novada, kurš šobrīd cīnās ļaundabīgu audzēju.  

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Oļegam bija iespeja saņemt dažu zāļu iepakojumus bez maksas, tādēļ saziedotie līdzekļi netika lietoti. Šobrīd arī noskaidrojies, ka zāles nebūs jāturpina. ģimene ir izlēmusi konsultāties ārzemēs par turpmāko ārstniecību. 

Oļegam no Talsu novada janvārī būs 53 gadi. Viņš ir dzīvespriecīgs, izpalīdzīgs, savu ģimeni mīlošs un gādīgs tētis, kurš vienmēr ir atbalstījis ne tikai savu ģimeni, bet arī apkārtējos. Ģimenē ir 9 un 13 gadus vecas meitas, vecākā meita jau ir pieaugusi. 

Oļegs ikdienā ir ļoti aktīvs un nespēj nosēdēt uz vietas. Vairākus gadus uzturēja nelielu kravas pārvadāšanas firmu un patstāvīgi nodarbojās ar pārvadāšanu, taču bija spiests no darba atteikties, sakarā ar saslimšanu. 

Jau pirms vairāk kā gada viņam sākās diskomforts un sūdzības par sāpēm labajā vēdera daļā. Veicot vairākas izmeklēšanas, nekas netika atklāts. Taču sāpēs neatkāpās un pērn janvārī, veicot CT vēdera dobumam, uz aknas labās puses tika atklāti jaunveidojumi. Plašāk izmeklējoties, pagājušā gada sākumā viņam tika diagnosticēta holangiokarcinoma  jeb žultsvadu vēzis, kura rezultātā arī uz aknas ir izplatījušās metastāzes. Nekavējoties tika veikta operācija un likās, ka slimība ir uzveikta. Taču pēc četrām  mēnešiem, veicot profilaktisku izmeklēšanu, tika saņemta šokējoša ziņu, ka metastāzes ir izplatījušās uz atlikušo aknas daļu. Tā kā atkārtoti veikt operāciju nebija iespējams, tika veikti divi ķīmijterapijas kursi, taču tie nesniedza vēlamos rezultātus un slimība turpināja strauji progresēt. 

Tika pieņemts lēmums Vācijā veikt vēža gēna kartes analīzi. Analīzes uzrādīja, ka Oļega gadījumā var palīdzēt medikaments Vemurafenib (Zelboraf), kas ik nedēļu izmaksā 1863 eiro, ārstēšanās ilgums ir viens gads. Oļega diagnozei valsts šīs zāles neapmaksā. Lai uzsāktu ārstēšanu Oļegam bija iespēja saņemt zāles bez maksas, daļu iegādāsies par ģimenes līdzekļiem, daļu ražotājs piešķirs bez maksas, tomēr atlikušo 16 devu iegādei, kas būs nepieciešamas turpmākajos 7 mēnešos, līdzekļi trūkst. Nepiecieciešami vēl 29 808 eiro. Tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību, kas ļautu Oļegam turpināt cīņu ar smago slimību.

Lai arī lietojot zāles Oļegam bija blakusparādības, kas raisīja sašutumu un bažas par zāļu lietošanu, tomēr, veicot asins analīzes, bija pārsteigums, ka jau pēc mēnesi ilgas terapijas analīzes uzrāda pozitīvus rezultātus. Tas vieš cerības!

Palīdzēsim Oļegam!

The Project is placed online on: 12.01.2021

Project completed 15.07.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Antonam Korņevam

Palīdzība Armandam Žikaram

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Palīdzība ārkārtas situācijās

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 039 962.14 €