Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Nikitam Burijam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nikitam nepieciešamā summa saziedota.

Nikitam ir 5 gadi un zēnam ir diagnoze - bērnības autisms. Nav noslēpums, cik daudz darba, resursu un pacietības ir jāiegulda, ja ģimenē aug bērniņš ar autismu. Parasti vienam no vecākiem ir jāziedo savs darbs un karjera, lai būtu kopā un atbalstītu savu atvasīti ikdienas gaitās. Nikitas ģimene nav izņēmums, jo puisēns apmeklē bērnudārzu tikai dažas stundas dienā, tad seko ergoterapeita, logopēda un baseina apmeklējums. Nikita vēl papildus apmeklē regulāri ABA terapijas nodarbības, kas aizņem zēna dienas lielāko daļu.

Nikita var pateikt tikai dažus vārdus - mamma un tētis, viņam grūti nosēdēt ilgāku laiku uz vietas un koncentrēties kādam darbiņam. Zēns ir haotisks, dažreiz kļūst dusmīgs un agresīvs, viņam grūti kontrolēt savas emocijas. Brīvajos brīžos zēns labprāt zīmē, skatās bilžu grāmatas, interesējas par suņiem un kaķiem, vēlas samīļot tos. Atrodoties Vaivaru rehabilitācijas centrā, zēnam bija iespēja izmēģināt reitterapiju un rezultāti pēc nodarbības bija ļoti iepriecinoši - zēns bija līdzsvarotāks, mierīgāks un sakārtotāks. Speciālisti rekomendē zēnam apmeklēt reitterapiju visu gadu regulāri, kas kopā izmaksā EUR 1440, bet ģimenei nav šādu līdzekļu un tie lūdz mūsu atbalstu.

Iepriecināsim Nikitu un dosim iespēju viņam saņemt reitterapiju, kas tik būtiski uzlabo viņa emocionālo stāvokli. Kopā mums tas izdosies!

 

The Project is placed online on: 19.03.2021

Projekts noslēgts 29.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For mums with special children

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

DOD PIECI 2021

Help POGA grow!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €