Follow us Today has already donated 757.81 €

Palīdzība Ņikitam Bikovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ņikitam nepieciešamā summa saziedota.

Ņikitam ir 3 gadiņi un zēnam diagnosticēti autiska spektra traucējumi. Grūtniecība un dzemdības noritēja bez sarežģījumiem, taču piedzimstot, zēnam jau otrajā dzīves dienā bija nepieciešama zarnu operācija.  Zēna attīstība tika kavēta, īpaši valodas attīstība. Ņikita nespēj pats sevi apkalpot – neēd, nemāk apģērbties, nomazgāties. Zēns joprojām nerunā. Par prieku vecākiem, Ņikita labprāt iet uz bērnudārzu un komunicē ar citiem bērniem, diemžēl kopā ar cietiem bērniem spēlēties nemāk.

Ņikitas attīstībā ir jāiegulda liels darbs un nepieciešamas ilglaicīgas ABA terapijas nodarbības, lai zēns sāktu runāt, attīstīties un izpildīt vienkāršas norādes (iedod, aiznes, noliec). Pēc dažu nedēļu ABA terapijas nodarbību apmeklēšanas  zēnam ir novērojami uzlabojumi, zēns sācis atkārtot vārdus un atsaucas dzirdot savu vārdu.

Ņikitam rekomendētas intensīvas nodarbības 5 reizes nedēļā 3 mēnešu garumā, pēc tam 2 reizes nedēļā 7 mēnešu garumā. Tam nepieciešami 4060 eiro, no kuriem 2823 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2020. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1237 eiro.

Zēns dzīvo kopā ar vecākiem, vecākie bērni jau ir pieauguši. Mamma nestrādā, jo jābūt kopā ar Ņikitu. Ģimenē vienīgais pelnītājs ir tētis, tāpēc ģimenei nepieciešama līdzcilvēku palīdzība.

Palīdzēsim Ņikitam!

The Project is placed online on: 02.01.2020

Projekts noslēgts 27.03.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Ralfam Černašovam

Doctor POGA

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 585 910.75 €