Follow us Today has already donated 14,032.58 €

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Mila un Nikolajs ir brālis un māsa no Daugavpils, un abiem ir uzstādīta diagnoze autisms. Milai ir 11 gadi un Nikolajam ir astoņi gadi. Mamma bērnus audzina viena, un katra diena viņai ir liels izaicinājums, jo nevar vienus atstāt ne uz mirkli. Mammai jāpalīdz apģērbties, paēst, jānodrošina droša un bērniem piemērota vide. Milai un Nikolajam lielas grūtības sagādā pārvietošanās ar sabiedrisko transportu, kā arī atrašanās trokšņainās vietās. Bērniem nepieciešama nemainīga un sakārtota ikdienas rutīna. Mammai nav iespējas strādāt algotu darbu, jo lielākā dienas daļa paiet, aprūpējot savus bērnus.

Mila un Nikolajs nerunā, viņiem ir grūti atrast kontaktu ar saviem vienaudžiem, grūtības apgūt jaunas iemaņas un prasmes. Milas un Nikolaja mamma ir no sirds pateicīga ziedotāju atbalstam, ar kuru palīdzību viņas bērni veselu gadu varēja apmeklēt ABA terapijas un audiolologopēda speciālistu nodarbības. Šo nodarbību rezultātā bērniem ir būtiski un redzami uzlabojumi gan pašaprūpes iemaņu apgūšanā, gan socializēšanās jomā un uzlabojumi valodas attīstībā. Arī turpmāk speciālisti rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības un pastāvīgas audiologopēda nodarbības, lai attīstītu bērnu runas prasmes. Šīs nodarbības ir dārgas un mamma viena, audzinot divus bērnus, nespēj par tām samaksāt un lūdz mūsu atbalstu. Kopā nepieciešami 11 960 eiro, lai Mila un Nikolajs veselu gadu saņemtu ABA terapiju un audiologopēda nodarbības.

Palīdzēsim Nikolajam un Milai! Mums kopā tas izdosies!

The Project is placed online on: 06.10.2021

Project completed 27.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For mums with special children

Development of Latvian-Ukrainian microsurgery capabilities

A SIP OF POWER, LIFE AND RESISTANCE FOR UKRAINE!

Support special children!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 803 763.98 €