Follow us Today has already donated 5,930.74 €

Palīdzība Markusam Bērziņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markusam nepieciešamā summa ir saziedota.

Septiņus gadus vecais Markuss ir gudrs un dzīvespriecīgs puisēns. Zēnam ir bērnu cerebrālā trieka, hipoksiski išēmiska encefalopātija un psihomotorās attīstības aizture.

Kopš 2 gadu vecuma Markuss pārvietojās tikai rāpus. Zēns centās celties kājās, varēja nostāvēt ar atbalstu, sēdēja arī tikai ar atbalstu.

Kopš 2016.gada rehabilitācijas centrā "Poga" Markuss saņem regulāru rehabilitāciju. Pateicoties ieguldītajam darbam un zēna neatlaidībai, Markuss spēra patstāvīgi savus pirmos soļus. Tas ir milzīgs sasniegums un neizsakāms prieks! Tagad Markuss staigā, pieturoties mammai pie rokas vai izmanto staigāšanas palīglīdzekli (kvadrapodus).

Pēc fizioterapeita un ortopēda ieteikuma  Markusam ir nepieciešamas ortozes, kas stabilizēs kājas un atvieglos staigāšanu. Priekšējā atbalsta spiediena potītes pēdas ortoze no akrila sveķiem ar oglekļa armatūru un potītes pēdas pozicionējošu ortozes daļu balsta nodrošināšanai vertikalizējoties. Ortožu kopējās izmaksas ir 2411.82 eiro.

Palīdzēsim Markusam!

The Project is placed online on: 24.04.2019

Projekts noslēgts 06.06.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Guardian Angels for Children

Help parents who take care about disable children

Palīdzība Karlas Krugļikovas aprūpei

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

984 463.72 €