Seko mums Šodien saziedoti jau 125.00 €

Palīdzība Markusam Bērziņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markusam nepieciešamā summa ir saziedota.

Septiņus gadus vecais Markuss ir gudrs un dzīvespriecīgs puisēns. Zēnam ir bērnu cerebrālā trieka, hipoksiski išēmiska encefalopātija un psihomotorās attīstības aizture.

Kopš 2 gadu vecuma Markuss pārvietojās tikai rāpus. Zēns centās celties kājās, varēja nostāvēt ar atbalstu, sēdēja arī tikai ar atbalstu.

Kopš 2016.gada rehabilitācijas centrā "Poga" Markuss saņem regulāru rehabilitāciju. Pateicoties ieguldītajam darbam un zēna neatlaidībai, Markuss spēra patstāvīgi savus pirmos soļus. Tas ir milzīgs sasniegums un neizsakāms prieks! Tagad Markuss staigā, pieturoties mammai pie rokas vai izmanto staigāšanas palīglīdzekli (kvadrapodus).

Pēc fizioterapeita un ortopēda ieteikuma  Markusam ir nepieciešamas ortozes, kas stabilizēs kājas un atvieglos staigāšanu. Priekšējā atbalsta spiediena potītes pēdas ortoze no akrila sveķiem ar oglekļa armatūru un potītes pēdas pozicionējošu ortozes daļu balsta nodrošināšanai vertikalizējoties. Ortožu kopējās izmaksas ir 2411.82 eiro.

Palīdzēsim Markusam!

Projekts ievietots portālā 24.04.2019

Projekts noslēgts 06.06.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Grāmatu starts

Namiņš bērniem

Palīdzība Jeļenai Pavlovičai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

891 968.07 €