Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Madarai Šimanskai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Madarai nepieciešamā summa saziedota.

Madarai no Rīgas ir 14 gadi. Pusaudze ir ļoti mērķtiecīga un čakla meitene, kurai ļoti patīk lasīt grāmatas un sapņot. Madara intelektuāli attīstīta ar bagātu iztēli. Ikdienā Madara interesējas par mūziku, apgūst datora prasmes un cer, ka pēc pandēmijas varēs satikties ar saviem labākajiem draugiem. Madarai jau kopš dzimšanas ir jāsadzīvo ar diagnozi- cerebrālā trieka, kas nozīmē daudzus ierobežojumus, speciālistu apmeklējumus un rehabilitāciju. Madara ir veiksmīgi 2013.gadā pārdzīvojusi operāciju Minhenes klīnikā, kas deva iespēju meitenei pašai nostāties uz savām kājām un sākt patstāvīgi staigāt, uzlabojās koordinācija un līdzsvars. Regulāra rehabilitācija ir pusaudzes un viņas līdzcilvēku ikdiena un meitene par to nesūdzas, bet čakli vingro un izpilda speciālistu rekomendācijas.

Madarai ir ļoti nepieciešamas jaunas potītes pēdas ortozes un ortopēdiskie apavi. Ortozes ir dārga, tās maksā EUR 3467,36 eiro. Valsts sedz vien 666,58 eiro, bet pārējais jāmaksā ģimenei. Madaras ortozēm nepieciešami 2800.78 eiro. Madaras vecāki to nevar atļauties un lūdz mūsu palīdzību.

Kopā mēs varam palīdzēt Madarai viņu iepriecināt! Mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 05.03.2021

Projekts noslēgts 10.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Valteram Salmiņam

For mums with special children

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Let’s help little hearts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €