Follow us Today has already donated 14,877.58 €

Palīdzība Kristo Jegorovam

Kristo ir aktīvs trīsgadnieks un aug četru bērnu ģimenē. Kristo nesen tika noteikta diagnoze- autisms un speciālisti iesaka ne mirkli nekavēties un uzsākt ABA terapijas, audiologopēda un ergoterapijas nodarbības. Šīs nodarbības būtiski uzlabotu puisēna attīstības gaitu, pašaprūpes iemaņas, kā arī tas būtu atbalsts vecākiem, jo ģimenē jau ir brālītis ar diagnosticētu bērnības autismu. Ģimenei tas ir milzīgs slogs un spriedze, kā arī lieli  izdevumi, lai abiem bērniem nodrošināti nepieciešamās terapijas.

Ģimene mitinās mazā divistabu dzīvoklītī, kas ļoti apgrūtina autiskā spektra bērnu ikdienu, jo viss ir lielā šaurībā un bērniem nav savas telpas. Autiskā spektra cilvēkiem tas ir liels pārdzīvojums un spriedze, kas rada lielu nemieru, arī agresiju. Mamma strādā konditorejā un viņas ienākumi nav tik lieli, lai nodrošinātu ABA terapijas nodarbības abiem dēliem un viņa lūdz mūsu palīdzību. Kristo steidzami nepieciešams uzsākt speciālo terapiju, kurā ietilpst ABA terapijas nodarbības. Kopā gadam nepieciešami 5520 eiro, kas nodrošinātu Kristo intensīvu ABA terapijas kursu un nodarbības 3 reizes nedēļā.

Steigsimies palīdzēt Kristo! Mums tas ir iespējams!

The Project is placed online on: 09.03.2021

Project completed 03.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Twitter convoy for Ukraine

Let’s help little hearts

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība Ņikitam Bikovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 608.98 €