Follow us Today has already donated 120.00 €

Palīdzība Kristīnei Ezeriņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem nepieciešamā summa ir saziedota! 

Kristīnei no Rīgas ir 48 gadi, viņas meitiņai ir 4 gadi. Kristīne ir ilggadēja valsts pārvaldes darbiniece – 24 gadi ir nostrādāti iekšlietu sistēmā. Taču nu jau gadu Kristīne vairs nespēj strādāt smagas slimības dēļ.

Pirms nepilniem diviem gadiem Kristīnei atklāja trīskārši negatīvu krūts vēzi. Tas ir agresīvākais no krūts vēža veidiem. Tika saņemta pirmsoperācijas ķīmijterapija, veikta operācija, tika nozīmēta arī pēcoperācijas ķīmijterapija, diemžēl to Kristīne nepanesa. Trīs mēnešus pēc staru terapijas beigām, tika konstatēts, ka audzējs ir atgriezies.

Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ķīmijterapijas kursu kombinācijā ar imūnterapijas medikamentu Pembrolizumab. Kristīnes diagnozei šis medikaments nav valsts apmaksāts, tādēļ ik pēc trīs nedēļām viņai nepieciešami 3860 eiro. 8 zāļu kursiem kopā nepieciešami 30 588,96 eiro. Kristīnei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Pieteikums par individuālu zāļu kompensāciju ir iesniegts Nacionālajā veselības dienestā, tācu atbilde vēl jāgaida un maz ticams, ka tās būs pozitīva. 

 “Emocionāli ļoti grūti pieņemt, ka slimība atkal ir atgriezusies, un katra diena no svara tā ārstēšanai. Ļoti vēlos un ticu, ka slimību uzveikšu un ar līdzcilvēku palīdzību nepieciešamie līdzekļi medikamentiem tiks sagādāti, “atzīst Kristīne un lūdz cilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Kristīnei! 

 

Pēdējās izmaiņas veiktas 25.11.2022. 

The Project is placed online on: 22.11.2022

Project completed 20.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

First aid kits for Ukrainian defenders

Good News*

For Oncology Patients

Palīdzība Artūram Šteinertam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 072 389.13 €