Follow us Today has already donated 6,620.00 €

Palīdzība Kristeram Taupmanam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kristeram nepieciešamā summa saziedota.

Kristers ir 14 gadus vecs jaunietis un mācās Rīgas 66. vidusskolā, 8. klasē. Kristers pasaulē ieradās priekšlaicīgi, 31. grūtniecības nedēļā un pirmie dzīves mēneši bija smaga cīņa par dzīvību un veselību. Neilgi pēc dzimšanas Kristeram bija 2. pakāpes asisnsizplūdums galvā, kas vēlākos mēnešus ļoti aizkavēja zēna attīstību. Viss notika lēnāk, un ģimene darīja visu iespējamo, lai palīdzētu Kristeram. Sasniedzot 3 gadu vecumu, ārsti uzstādīja diagnozi – cerebrālā trieka un labās puses spastiska hemiparēze. Zēns regulāri apmeklē speciālistus, fizioterapiju, osteopātu, reitterapiju, kā arī intensīvo rehabilitāciju.

Bērnībā Kristers bija ļoti aktīvs un kustīgs – izrādīja lielu vēlmi skriet un kustēties kopā ar citiem bērniem, kaut arī izteiktās spastikas dēļ bieži bija ļoti grūti un sanāca nokrist. Pusaudžu gados Kristers sāka strauji augt un strauji pasliktinājās labās pēdas stāvoklis. Nesen Kristeram tika veikta labās pēdas operācija - Ahilleja saites pagarināšana, un ļoti nepieciešama intensīva un kvalitatīva rehabilitācija centrā "Poga", lai atsāktu staigāt. Abi Kristera vecāki strādā, tomēr ikdienā vajadzību saistībā ar Kristeru ir ļoti daudz, un nosegt rehabilitāciju ir grūti. Kristera rehabilitācijai nepieciešami EUR 3080 un ģimene lūdz mūsu atbalstu!

Palīdzēsim Kristeram ātrāk tikt uz savām kājā un atgriezties dzīvē! Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 10.05.2022

Project completed 13.05.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Artūram Vasiļevičam

Palīdzība Andrejam Guļajevam

Power generators for Ukraine

Palīdzība Maksimam Rudzišam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 853 121.00 €