Follow us Today has already donated 13,737.58 €

Palīdzība Kristeram Pošeram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kristeram nepieciešamā summa saziedota.

Kristeram ir 8 gadi. Puisēns dzima priekšlaicīgi- 32 grūtniecības nedēļā, svēra vien 1560 gramus. Zēns jau no pirmās dzimšanas dienas pierādīja, ka ir liels cīnītājs un gatavs doties dzīvē lieliem soļiem, pārvarot visus iespējamos izaicinājumus. Kristeram ir uzstādīta diagnose- diskinētiskā cerebrālā trieka ar koordinācijas un līdzsvara traucējumiem. Sešu mēnešu vecumā vecāki pamanīja, ka mazais nereaģē uz skaņām un pēc neskaitāmām pārbaudēm tika konstatēta abpusēja sensoriāla 4.pakāpes vājdzirdība un zēnam 4 gadu vecumā  tika ievietots kohleārais implants, lai viņš spētu runāt un dzirdēt. Kristers sāka staigāt 2,8 gadu vecumā un ar katru dienu pierāda, ka ar lielu gribasspēku spēj sasniegt neiedomājams lietas, kas galīgi neiet kopā ar viņa medicīniskajiem izrakstiem un ārstu prognozēm. Kristers ir iemācījies patstāvīgi braukt ar riteni un slēpot, apmeklē skolu un ir pierādījis, ka ir liels gudrinieks, mīl kārtību un ar prieku sporto. Kristers ir liels lego fans un viņam patīk zīmēt. Zēns ļoti vēlas skriet un būt kopā ar saviem vienaudžiem, bet bieži līdzsvara un koordinācijas traucējumu dēļ paklūp, krīt un stipri sasitas par ko pats ļoti pārdzīvo un emocijas sit augstu vilni. Šobrīd Kristeram strauji sāk deformēties ceļi un pēdas, tādēļ ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija, masāžas, regulāras audiologopēda nodarbības un osteopāta konsultācijas. Šāds intensīvais rehabilitācijas kurss nepieciešams vismaz 2 reizes gadā un izmaksā EUR 3180. Tie ir lieli izdevumi ģimenei, jo Kristers apmeklē vēl daudz un dažādas attīstošās nodarbības un speciālistu konsultācijas, kuras ģimene apmaksā paši.

Mums kopā jāpalīdz Kristeram, lai puisēns varētu kopā ar saviem vienaudžiem piepildīt savus sapņus! Mums kopā izdosies!

The Project is placed online on: 13.04.2021

Project completed 02.11.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

Palīdzība Borisam Akritovam

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Palīdzība dzīvniekiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 803 468.98 €