Follow us Today has already donated 3,167.00 €

Palīdzība Kristeram Hermanim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Trūkstošo summu apmaksāsim no kopējiem projekta līdzekļiem. Kristera mamma ir pateicīga ikvienam ziedotājiem, kas atsaucās un palīdzēja! 

Kristeram no Ventspils novada ir 32 gadi, viņam ir smaga garīga atpalicība un citi smagi funkcionāli traucējumi. Viņam aprūpe ir vajadzīga 24/7. Lai paveiktu visparastākās ikdienas lietas, viņam ir vajadzīga palīdzība. Kristeram ir grūtības pārvietoties, tāpēc pats reti kaut kur var iziet un ļoti priecājas, kad atnāk ciemiņi. Kristeram ļoti patīk klausīties mūziku. Kristera mamma strādā, saņemot minimālo algu, bet pašai tagad arī ir pasliktinājusies veselība, un viņa ir uz ilgstošas slimības lapas. 

Kristeram nepieciešama zobu labošana un raušana, ko viņa slimības dēl var izdarīt tikai pilnā narkozē. Tas var izmaksāt līdz par 1000 eiro. Kristera mamma lūdz palīdzību zobārstniecības apmaksai. Palīdzēsim! 

 

The Project is placed online on: 14.03.2023

Project completed 29.03.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help for Elderly People

Palīdzība Jevgenijam Kaiļam

Bez Tevis nav uzvaras!

For Families in Poverty

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 159 770.59 €